UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

obywatel sam sobie winny, gdyż bezgranicznie zawierzył w nienaganność moralności KK. To uświęceni liderzy KK w purpuratach poniosą odpowiednią nagrodę za hipokryzję i oszukańcze kierownictwo w imię gromadzenia dóbr doczesnych. Pomyśl o takich jak Obajtek, Kurski i wielu, którzy pląsali w Toruniu u naczelnika z ich piekła.