UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Napewno wybudują stadion jak wygra missan z PO oni tu rządzą od pokoleń i nigdy nie było nie ma i nie będzie normalnego stadionu wiecznie na nic nie ma pieniędzy elbląg to wymarłe miasto powcow dla których stadion nie jest potrzebny przykre ale prawdziwe
Elbląg miasto powcow