UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Czym chciałby Pan się zająć? (po nominacji na wice) Pierwsze co przechodzi mi do głowy to miejsce rekreacji elblążan. Jeśli nie uda się zrobić typowej plaży z wodą to przynajmniej jakiś substytut, ... " "Jakim chciałby Pan być wiceprezydentem? Mam nadzieję, że spowoduje świeżość w kierownictwie miasta. Nie krytykując nikogo, bo nie wypada już w tej chwili krytykować, koledzy są troszkę starsi. Może będę miał świeższe spojrzenie. " I co z tego wyszło???