UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Yhooy - aaaaa, właśnie, że figulas z makiem - żaden żart, to raz. Dwa - pan Jan nie będzie stał po żadnej stronie, gdyż lubi sobie usiąść, a jak wiadomo siedząc nie da rady być stonniczym, bo się poślad odciśnie jeden tylko. No i po tertio - Jan Pan filarem jest społeczności leśniczych, już samo to, czyni go niezmiernie społecznym i pomocnym - jak wiadomo człek społeczny stronniczym nie jest!
Dumny Kaźmiż z Elbląga