UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To że ktoś stworzy nowe miejsca pracy to nie znaczy że patola pójdzie do roboty. Kaczyński tak ładnie ich nauczył siedzieć bezczynnie i wyciągać rękę, i tylko dej i dej. Ci co siedzą na zasiłkach to dziś najwięcej kasy mają.