UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ekolodzy tylko zakłamane prounijne oszołomy. To ci z Brukseli i Berlina wmawiają nam że to europa odpowiada za smog i niby najbardziej truje atmosferę. Proszę popatrzeć jaki % zajmuje europa w stosunku do reszty świata. Wyjście z uni to szansa na powrót do normalności i uwolnienie polski z tej lewackiej eko i homo pajęczyny. Wchodzimy z UE proszę państwa. Właśnie zrozumieli to rolnicy.

Polexit