UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W kwestii nielegalnego parkowania, proponuję spojrzeć, gdzie parkuje spora ilość pracownic ZUS z oddziału przy Mazurskiej. Podpowiem, na trawniku w Parku Modrzewia. Straż miejsca z pewnością to zaobserwowała, bo jest to 5 dni w tygodniu i nie dzieje się tak od wczoraj....

Spacerowicz