UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lotnisko w Elblągu istnieje z górą 100 lat. Mieszkałem przy lotnisku i dziwnie, nikt takich głupich petycji nie pisał do ratusza. Obecnie nowobogaccy, którzy wybudowali domy przy Dębowej rozpoczęli larum. To wy wyprowadzajcie się i dajcie sobie spokój.

Pilot myśliwca