UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Lotnisko w Elblągu istnieje z górą 100 lat. Mieszkałem przy lotnisku i dziwnie, nikt takich głupich petycji nie pisał do ratusza. Obecnie nowobogaccy, którzy wybudowali domy przy Dębowej rozpoczęli larum. To wy wyprowadzajcie się i dajcie sobie spokój.
Pilot myśliwca