UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzieci zamiast bawic sie w tym dniu będą sie męczyc na placu oczekując na swoją kolej, kiedy to ich przedszkole będzie sie prezentować, właściwie to dla kogo jest ta impreza i czemu ma służyć bo napewno nie dzieciom, rodzice i tak tego nie zobacza ponieważ są w tym czasie w pracy.

rodzic