UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@taki drobiazg - śliwka prezydentem elbląga. na pewno ie za mojego życia i tak samo rembelski!!!! pis won od elbląga!!!!! już raz rządziliscie w elblągu!!!! i co zrobiliście z elblągiem?!!!!!gdzie nasze zaklady: renoma, plastik, mleczarnia, zamech, i inne!!!! wszystko sprzedaliście byle tylko napchac sobie kieszenie i zadłużyć miasto!!!!! dlatego odwołaliśmy waszego nowaczyk ze stołka!!!!!