UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oszustów z PIS? Akurat PIS zrobił najwięcej dla Elbląga i regionu. Przeciwnicy PiS czyli PO PSL Lewica SLD kkkkwww,za to bardzo zaszkodzili miastu i hamują je w rozwoju. Straciliśmy przez nich nie tylko Sylwestra ale i kolej nadzalewowa, największy basen odkryty w Europie no i szansę na port.
Jawamwojtaniewybierałem