UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
masz rację, lokalne zespoły grające muzykę rozrywkową czy nawet bardziej znane zespoły typu After Party (jak w Braniewie) to nie jest duży koszt. ale w naszym mieście jest takie podejście, że niby to jesteśmy wielka inteligencja i nie będziemy zapraszać tutaj żadnej biesiady czy discopolo. Faktycznie takie podejście ma departament zajmujący się promocją i imprezami w Urzędzie Miasta. Słabe to bo po pierwsze nie jesteśmy żadnym inteligenckim miastem a po drugie to jednak sylwester, gdzie ludzie chcą się tak po prostu pobawić, choćby przy discopolo.
MiśColargol