UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

czytam tylko komunikaty z urzędu miasta oraz różne komunikaty i oświadczenia prezydenta Wroblewskiego, dzięki takim lekturom wiem, że Elbląg się dynamicznie rozwija i będzie się dalej tak rozwijał, to mnie uspokaja i powoduje, że jestem zadowolony bardzo

zadowolony bardzo