UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Już dawno powinno w Elblągu powstać Muzeum Techniki... podobnie jak m. in. replika Truso... taki zmarnowany potencjał leży na ziemi od kilku dekad :( - wstyd, hańba, i zmarnowane szanse na kolejny stopień wybicia się tego miasta, które ma potencjał jak cholera... ale może trzeba być kimś z zewnątrz, by dopiero to zauważyć?
Naomi Blokstein