UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Swoją drogę, to ostatnie lata odczułem jako spokojne, a teraz znowu tych patałachów nawyrastało po deszczu. Ufam Policji, że zamiast faktycznie marnować paliwo w podróżach -Hetmańska, płk Dąbka- będzie częściej doglądać zakamarki miasta.

Mr. X