UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżdżąc po Elblągu widzę dziwną tendencję do jeżdżenia jeden drugiemu na d... Wystarczy lekko przyhamować i już ląduje nam na zderzaku. Wczoraj mi taki jechał na rondzie zamech Fordem Mondeo kombi ledwo wyhamował gdy przepuszczalam pieszych jeszcze ciekawiej się robi gdy popada śnieg i takie dalej jeżdżą jeden drugiemu na d..
Mama Witka