UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A MOIM ZDANIEM KONKURS JEST NAPRAWDE OK I POKAZUJE ZE SA JESZCZE LUDZIE KTORZY WIDZA TO CZEGO INNI NIE POTRAFIA DOJRZEC I DLA TEGO GRATULUJE WSZYSTKIM LAUREATA I NIE TYLKO WSZYSTKIM KTORZY ROBIE WSPANIALE RZECZY

TOMEK R. 8 WSPANIALYCH