UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najlepsza byla druga edycja konkursu. Wtedy naprawdę organizatorzy konkursu umieli docenić działania wolontariuszy. Z roku na rok jest coraz gorzej - słaba organizacja wydziału edukacji UM. Trzeba mieć serce i umieć to robić!
laureat II edycji konkursu