UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najlepsza byla druga edycja konkursu. Wtedy naprawdę organizatorzy konkursu umieli docenić działania wolontariuszy. Z roku na rok jest coraz gorzej - słaba organizacja wydziału edukacji UM. Trzeba mieć serce i umieć to robić!

laureat II edycji konkursu