UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Spotykałem się z Piotrem podczas akcji ratowniczo-gasniczych. Zawsze chwilę po nas na miejscu pojawiał się On, zawsze grzeczny, spokojny, czekał na odpowiednią chwilę, tak żeby nie przeszkadzać nie utrudniać pracy ratowników. Spoczywaj w pokoju.

remigiusz1