UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bibobit z Poznania był kilkukrotnie w Mjazzdze jeszcze za czasów Wojciecha Minkiewicza. Ich występ jest każdorazowo świetny i niesamowicie energetyczny. W Mjazzdze ok, ale czemu w Bibliotece ? Może pora obudzić Dyrektora Światowidu, a jednocześnie Przewodniczącego Rady Miejskiej, pana Czyżyka i zacząć wykorzystywać halę widowiskową Światowid po rozbudowie..