UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe, że te wszystkie "antyhejtowe" inicjatywy tak rozmnożyły się akurat wtedy, kiedy UE próbuje przeforsować cenzurę internetu poprzez wydawanie zezwoleń na prowadzenie działalności informacyjnej. No co za przypadek, chciałoby się rzec. A co do samego hejtu - jest on konsekwencją ludzkiej natury, niespotykanego wcześniej szerokiego dostępu do informacji oraz opinii oraz wolności słowa. Zwalczanie go jest utopią i przynosi więcej szkody niż pożytku. NIE DA SIĘ oddzielić rzekomo uzasadnionej "walki z hejtem" od cenzury.