UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hejt był zawsze. Tylko nie nazywał się tak modnie z duchem czasu hejtem. Gruby, rudy, okularnik miał zawsze przerąbane w szkole. Nic fajnego jak rówieśnicy jadą z takim do spodu. Obecnie to jeszcze dochodzi cała otoczka LGBT, poszukiwanie tożsamości etc.