UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

TV to jedno a charakter to drugie i wszystko wynosi się z domu i jezeli ktoś ma podły charakter, mściwy, zazdrosny, zawistny, brak empatii, wrażliwości to będzie zwykłą hieną ! Wystarczy rozejrzec się we wlasnym środowisku! Podły człowiek to podly człowiek, hejtuje w szkole a potem w pracy