UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Identyczny problem jest też w 10 piętrowych wieżowcach na Kościuszki leżących niedaleko. Tam też są. A wytępić się je da. W latach 90-tych mieszkałem w wieżowcu na zawadzie. I pamiętam, że po kilku latach współmieszkania z prusakami, Zakrzewo zrobiło profesjonalną akcję i prusaki zniknęły z bloku w 100%. Więc da się.
fasola