UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Takie problemy generują w dużej mierze ludzie. Starsi ludzie których na Władka jest ogrom u których Bywa różnie z porzadkami-z dbaniem o czystość i higienę, znoszą do mieszkań rzeczy spod śmietników. Młodzi pewnie też się znjadą Zgody na likwidację zsypów nie podpiszą. Więc czego się spodziewać. Zastanawiam się co trzeba robić żeby doprowadzić mieszkanie do takiego stanu. To są wyjątki. Mieszkałam w dwóch wieżowcach i mieszkam nadal. Razem 13 czy 14 lat mam mieszkanie własnościowe i taki problem nigdy mnie nie dotknął. przypadek ?nie sądzę.
A w ogóle