UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mieszkałam na Władysława IV 5 tam jest to samo robactwo wchodzi gniazdka i od prądu i wentylacja tyle razy robiłam dezynfekcje ale bez skutku bo co z tego że ja zrobię jak inni sąsiedzi twierdzą że u nich takich rzeczy niema