UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Dodają, że problem insektów dotyczy także bloków przy ul. Władysława nr 1 oraz 5,w których kiedyś były zsypy na śmieci. " W bloku 1 nadal funkcjonuje zsyp mimo wielu skarg i próźb o jego zlikwidowanie. W tym roku mieszkańcy głosowaniem zdecydowali o jego usunięciu a mimo większości głosów zostało to odwołane. To obrzydliwe!
Obrzydzona