UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na ZAWADZIE też jest to robactwo. Zakrzewo robiło ostatnio opryski, ale tylko kawałek kuchni i łazienka. Jak się zapytaliśmy o resztę mieszkania to trzeba EXTRA zapłacić. Czyli ROBALE mają według ZAKRZEWA zakaz łażenia po reszcie mieszkania i mają zdychać tylko w łazience i kuchni. Czyli jak parę sztuk przeżyje w pokoju czy w pomieszczeniu między piętrami to na pewno nie mogą się rozmnożyć, bo ZAKRZEWO mu zabroniło.
Wkurzony5