UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na ZAWADZIE też jest to robactwo. Zakrzewo robiło ostatnio opryski, ale tylko kawałek kuchni i łazienka. Jak się zapytaliśmy o resztę mieszkania to trzeba EXTRA zapłacić. Czyli ROBALE mają według ZAKRZEWA zakaz łażenia po reszcie mieszkania i mają zdychać tylko w łazience i kuchni. Czyli jak parę sztuk przeżyje w pokoju czy w pomieszczeniu między piętrami to na pewno nie mogą się rozmnożyć, bo ZAKRZEWO mu zabroniło.

Wkurzony5