UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prawie na całym świecie wieżowce to slumsy. I tak wcześniej czy poźniej będzie w Polsce. Na szczęście w porównaniu z Azją czy nawet południową Europą nasze karaluchy to malutkie „zwierzątka”. Wszystko przed nami - sorki przed Wami :)

Jaaag