UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Kat_Na_Idiotów - To się ceni, naprawdę sama wychowywałam się w domu dziecka i to było bardzo miłe być zauważonym przez kogoś. Dzięki takim Ludzia jak Pani i znajomi dzieci mogą pokończyć szkoły, podjąć pracę i patrzeć na świat zupełnie inaczej. Niz żyć tylko tym co doprowadziło do trafienia do ddz i żyć domem dziecka.

#Cieżkojestlekkożyc!