UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kochany CUKRZYKU, purysto językowy!. Odsyłam do wielu słowników języka polskiego, które wyraźnie mówią, że obecnie obie formy są dopuszczalne, a co za tym idzie, żadna z nich nie jest błędem. Dużo zdrowia!!!

jednak paterek