UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Biblioteka znowu w natarciu. Tak dzieje się zawsze, przed Swiętami. Trzeba narobić wiele szumu, potem święty spokój do maja 2024.. Można też rozpocząć kolejny remont. Będzie się działo. A nowości wydawnicze - kto by o tym pamiętał. Niech gra muzyka !.