UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Ja was nie rozumiem artykuł o człowieku z Elbląga który robił coś fajnego w życiu a wy tylko PiS PO wojenka... Do zrzygania... Nie macie naprawdę nic innego do roboty? Czy wasze życia są ograniczone tylko do tego żeby lać na siebie hejt wszędzie gdzie popadnie? Nie macie hobby rodzin życia prywatnego żeby tym tematom poświęcić energię? Tak bardzo was zaorali jedni i drudzy że jesteście gotowi dać się zabić za waszych pupili którzy i tak was wydymają bez względu na przynależność partyjną dla nich jesteście słupkami wyborczymi potrzebnymi przed wyborami po wyborach będą was mieli głęboko. A później zdziewiemi że człowiek człowiekowi wilkiem... Że wszyscy tacy niemili nieuprzejmi... Jak tylko ten jad chłoniecie z TV zero myślenia to czego się spodziewacie? Festiwalu miłości? Czy kolejnego czuba z nożem jak ten z Gdyni? I wszystko w imię partii...
po wyborach wszystko wróci do