UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja myślałem, że nie używamy już nazwy (tfu!) kaliningrad tylko Królewiec... a może jeszcze komuś przypomnieć kim był tow. Kalinin? To może na ulicę 1 Maja znów zaczniemy mówić Adolf Hitler Strasse? Przecież niemcy nie zmienili tej nazwy na ul.1 Maja.. a przecież Elbląg to było niemieckie miasto? Mówmy Elbing.. zresztą już niedługo jak "dobrze" pójdzie znów w szkołach zamiast angielskiego dzieci będą się uczyć niemieckiego albo ruskiego (tfu!).