UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

" Mielibyśmy infrastrukturę, która zapewne funkcjonowałaby w zasobach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu' czyżby? Prywatnemu sie nie opłacało a miastu by się opłaciło? No chyba że w ramach słynnego PPP czyli koszty nasze- mieszkanców, zyski prywatnej społki z zarzadem znajomych królika? Te 350 tys oddano na otarcie łez poprzednim inwestorom zamiast obciążyć ich kosztami przywrócenia stanu pierwotnego. Ot byznes na dwa mrozne ytgodnie w roku kalkulowany. Tak samo na siebie mogł zarobić jak i Kalbar zarabia?

skarbnik