UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejna sensacja psychopaty z farmy trolli Brejzy odnośnie węgla z Rosji. Trzy dni szukał sensacji i znalazł na Śląsku węgiel w kopalni. Na tych wagonach to nie był węgiel to byli imigranci z tak zwanej afery wizowej

Nadzieja umiera ostatnia