UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Bss - A co ratuje przechodniów idących obok ścieżki rowerowej? Bo mnie nieraz ciarki biegają po plecach i czuję smak adrenaliny na języku, kiedy taki bezpieczny rowerzysta szusuje obok. Im bardziej on bezpieczny, tym bardziej dla mnie groźny.

Medium