UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A każdemu kierowcy który przekroczy dozwoloną prędkość choćby o kilometr, zaparkuje w niedozwolonym, lub przejedzie na żółtym 100000 grzywny i młotkiem w łeb a w tydzień pozbędziemy się wszystkich kierowców w Polsce. Niech każdy zacznie od siebie zmieniać świat.

Protas