UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie radny, wniosek do swojego pryncypała Witka żeby Miasto zakupiło odpowiednią ilość kasków dla policji i po problemie, chyba że taniej będzie kupić worki foliowe na ich głowy. Ci policjanci z patrolów rowerowych za własne pieniądze kupują buty, spodenki koszulki. Bo w sortach mundurowych dla elblaskiej policji tego niema. A Pan Skrobotun tojest zastępcą Naczelnika Prewecjji a nie Prezecji autorze tekstu.