UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nigdy w kasku nie jeździłem bo nie miałem ale zdecydowanie popierał bym ewentualny nakaz ich używania jako obowiązek bo naprawdę patrząc przez lata na te upadki i wypadki to często taka ochrona głowy by pomogła....