UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co do sposobu prowadzenia przez panią warsztatów, m. in. na Wielorzeczu, to niestety nic pochlebnego nie można powiedzieć, arogancja, kąśliwe uwagi, mogąca być krzywdzące szczególnie w stosunku do młodych, początkujących osób, no i nerwowość pani, bo czas na dymka...