UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a moim. zdaniem, niech ten dzisiejszy prezydent już nigdy wiecej żadnych naszych pieniedzy do swojej reki nie brał i żadnych, żadnych inwestycji w naszym mieście elblagu nie przeprowadzał. bo raz - buble, dwa - przekraczajace koszty i terminy. pod pic to szweda elblazanin sie nie da. jak najszybciej i jak najdalej od wszystkiego co nasze trzeba trzymać, ,goscia" tego. wszystko w co on ainwestował można było o co najmniej. o połowę taniej, o połowę lepiej i o połowę szybciej zrobić. nie prawdasz ??? jegomość chyba za durni elblazan uważa. ???? na szczęście to już, ,łabędzi spiew" jego i jego kolesi.

Swojak