UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przecież ten basen na styl taki jak był a zdecydowana wiekszosć ludzi tego chce starczyło by około 10,15 mln po co robić kałuze bo ludzie dalej do pasłeka będą jeździć jak jak zwykle będzie coś w stylu Kingshajz czy jak to się pisze czemu ktoś za wszelką cenę robi po swojemu to ma być dla nas dla siebie proszę robić na swoim podwórku i niema w tym jakiejś politycznej złośliwości bo niejestem ani za tymi czy tymi narazie