UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pamiętam czasy, gdy w latach 70 tych muszla koncertowa tętniła życiem w kazdy weekend wiosenno - letniego sezonu i grały zarówno elbląskie zespoły młodzieżowe i śpiewała Kalina Jędrusik. W Elblagu jest wielu organizatorów życia kulturalnego, ale jakoś od czasu wyremontowania muszli zainicjowanego przez ETK tylko to Stowarzyszenie organizuje tak 6-7 razy w roku imprezy. Może ktoś z Urzędu Miasta wyjaśni ten temat wyłączności ?