UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
.W Elblągu jest taką świecką tradycja, że w odpowiedzi na krytykę pada argument że sami możemy zorganizować festiwal koncert wystawę etc. Dla mnie zadziwiający bo mieszkaniec ani z powołania ani z racji piastowanych urzędów nie jest od tego co chyba oczywiste. My drogi internauto jesteśmy konsumentami kultury pod warunkiem że jest co konsumować natomiast płacimy podatki i mamy różne struktury A w nich osoby które się kulturą zajmuja(?).