UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Polacy, co się z Wami stało? Nie ominięcie żadnej okazji, aby sobie” dowalić”, nie potraficie uszanować żadnej uroczystości. Liczy się tylko taka zawziętość, taka małość i pozostaje żal, że historia niczego nas nie nauczyła.