UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Właśnie szanuje powagę tego wielkiego zrywu i kiedy rozumiem jak komuniści mogą przychodzić i składać kwiaty. Zwłaszcza tą pani z Olsztyna co ona tu robi ? Na tej uroczyści chce złapać parę procent u nas w wyborach? W Olsztymie ja pognali.

Niszczlewactwo