UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mają rację. Koniecznie należy przypilnować wyborów, gdyż PO nie cofnie się przed żadnym świństwem aby dorwać się do koryta. A jak wygrają to wróci bezrobocie i znów Polacy będą musieli jeździć do Hitlerlandu na szparagi. I o to właśnie chodzi Niemcom i PO.
Janos