UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlatego że to w Ostródzie PiS organizuje rożne imprezy zarówno latem jak i zimą i robi ludziom wodę z mózgu. Poza tym są wakacje a zatem sezon urlopowy i z wczasowiczami z rożnych regionów Polski też trzeba porozmawiać

Wściekły wyborca