UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Do tego doprowadziła…- niskie emerytury wynikają z z niskiego stażu pracy, niskich zarobków. Wielu dzisiejszych emerytów klepie biedę bo w przeszłości dali się namówić na kombinacje, czyli pracę „ na czarno”. Oficjalnie bez dochodu, pomoc MOPS-u, trochę kuroniówki i jakoś się żyło. Tylko frajer płaci podatki i składki emerytalne- tak myślało i robiło wielu obecnych emerytów. Przejęcie pieniędzy z funduszy emerytalnych było koniecznością, każdego miesiąca budżet państwa musiał „ pożyczyć” ZUS- owi prawie miliard zł, aby wypłacić należne emerytury i renty.

starsza pani